Warsztaty

WARSZTAT PRAKTYKI UWAŻNOŚCI – ŚWIADOMEGO BYCIA TU I TERAZ ORAZ 5 RYTUAŁÓW TYBETAŃSKICH – ĆWICZENIA KTÓRE ODMŁODZĄ W TOBIE CIAŁO IDUCHA

Jak uwolnić się od przeszłości i w pełni przebudzić do życia w chwili obecnej ?

Jak przebudzić się z iluzji i rozpoznać prawdę życia ?

Pomogę Ci w prosty sposób uciszyć umysł i pokażę jak stać się w pełni obecnym , jak pracować z umysłem, ROZPOZNAĆ I ZROZUMIEĆ WŁASNE EMOCJE, tak by żyć teraźniejszością.

Obecność udoskonala każdy aspekt twojego życia, włączając w to relacje z innymi ludźmi.

PRAKTYKA UWAŻNOŚCI uczy nieosądzania, niereagowania. Niereagowania, tzn. nieulegania emocjom w różnych sytuacjach, niebrania rzeczy osobiście. Pozwala to zachować wewnętrzny spokój. Będąc uważnym jesteśmy w stanie zaobserwować swoje emocje w momencie powstania , co pozwala nam nie walczyć z nimi, tylko rozpoznać je jako własny potencjał. Potencjał który podąża z nami przez całe życia, łączy nas z naszą świadomością

Warsztat uczy jak osiągnąć spokój i wyciszenie, uczy nowego sposobu myślenia i pozwala rozwinąć potencjał nieoddzielny od własności duchowych będących esensją bytu każdego człowieka.

A czy chcesz się dowiedzieć, ile masz w sobie energii? Może chciałbyś czuć się dużo zdrowszy i wyglądać o wiele młodziej? Na tych warsztatach poznasz pięć prostych, skutecznych ćwiczeń, które odmienią Twoje życie. Będziesz zdumiony.

Warsztat pozwala na poznanie tych Pięciu Rytuałów Tybetańskich (Tybetańskich Ćwiczeń Odmładzających) – ich historii, prawidłowej techniki wykonania oraz ich wpływu na zdrowie – a także na poznanie podstawowych technik medytacyjnych i ćwiczeń oddechowych. Skierowany jest do wszystkich osób które są zainteresowane własnym rozwojem, chcą poczuć się lepiej czy bardziej młodo i pragną samemu mieć większy wpływ na własne życie.

Skorzystaj teraz z tych zajęć, ponieważ wiedza i umiejętności zdobyte dzięki warsztatom pozwolą Ci odzyskać, wzmocnić wewnętrzną równowagę i radość, pozbyć się stresów i napięć oraz ze swobodą zapanować nad emocjami. Ćwiczenia te może praktykować każdy i odczuć ich wspaniały wpływ na swoje życie.

Cały program składa się z części teoretycznej i praktycznej nawzajem się przeplatających. Zajęcia są dostosowywane do umiejętności i doświadczenia każdego uczestnika, nie są potrzebne specjalne predyspozycje. Ponieważ są to też zajęcia praktyczne, trzeba ubrać się w luźny strój. Mieć ze sobą karimatę i koc, jeżeli ktoś ma poduszkę do medytacji to na pewno się przyda.

Tematyka warsztatów:

Warsztaty obejmuje wiedzę teoretyczną i ćwiczenia związane z Praktyką Uważności, Świadomym Oddechem oraz Rytuałami Tybetańskim i Medytacją.

Praktyka uważności

Świadomy Oddech

Rytuały tybetańskie (teoria i ćwiczenia)

Ćwiczenie relaksacyjne Jacobsona

Medytacja (wprowadzenie i ćwiczenia)

Ćwiczenie 9 oddechów


Komentarze