O mnie

CAM01134arek

Nazywam się Arkadiusz Kościuch, jestem trenerem rozwoju osobistego, od kilkunastu lat intersuję się medycyną naturalną, posiadam dyplom bioenergoterapeuty. Ukończyłem kursy trenerskie i od 6 lat prowadzę warsztaty rozwoju osobistego oparte na praktyce uważności. (m.innymi. warsztaty z Rytuałów Tybetańskich)

Korzyścią jaką klient wynosi z moich warsztatów jest to ,że uczy się prostych metod które spowodują, że zmiany które w nim następują podczas systematycznych ćwiczeń są trwałe , a co najważniejsze zlikwidowane zostaje źródło zaburzeń czyli: problem emocjonalny przestaje być problemem a staje się wskazówką ,sygnałem ,że coś jest nie tak i ,że z tym trzeba pracować.W momencie powstania tej przeszkadzającej emocji człowiek ją rozpoznaje ,rozpuszcza i przekształca w mądrość. Uczę tego poprzez naukę medytacji ,świadomego życia w chwili teraźniejszej.

Następna korzyść to miłość i szacunek do samego siebie, bo o tym się najczęściej zapomina, brak asertywności powoduje wiele zaburzeń emocjonalnych które przenoszą się na nasze ciało.

Jestem praktykiem, posiadam bogate doświadczenie w pracy jako kierownik i przedstawiciel handlowy w branży sprzedażowej. Obecnie zajmuję się także rekrutacją i szkoleniem przedstawicieli handlowych w centrum elektrycznym. W szkoleniach pracowniczych wykorzystuję elementy z warsztatu rozwoju osobistego, ucząc metod radzenia sobie z emocjami w trudnych sytuacjach z klientem.

Moją pasją jest rozwój siebie i innych.

 


Komentarze

Najnowsze komentarze

  Kategorie

  Terminy Warsztatów

  październik 2022
  P W Ś C P S N
  « lis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31