Praktyka Uważności

WITAM. 

Jak uwolnić się od przeszłości i w pełni przebudzić do życia w chwili obecnej ?

Jak przebudzić się z iluzji i rozpoznać prawdę życia ?

Pomogę Ci w prosty sposób uciszyć umysł i pokażę jak stać się w pełni obecnym , jak pracować z umysłem, ODKRYĆ I ZROZUMIEĆ WŁASNE EMOCJE, tak by żyć teraźniejszością.

Obecność udoskonala każdy aspekt twojego życia, włączając w to relacje z innymi ludźmi.

Wyciszenie i dystans, świadomość siebie jako istoty duchowej która doświadcza tego ciała, pozwala wyzwolić w organiźmie własne siły lecznicze, które przy współudziale medycyny konwencjonalnej i naturalnej doprowadzą organizm do równowagi, wyleczą z choroby, tak fizycznej jak i z zaburzeń emocjonalnych.

 

Stosuję dwie metody pracy z klientem:

Na pierwszym etapie pomocy skupiam się na ENERGOTERAPII a następnie stosuję TERAPIĘ UWAŻNOŚCI.

ENERGOTERAPIA.

Na człowieka nie patrzę przez pryzmat jego choroby (choroba jest dla mnie skutkiem problemów związanych z emocjami) ale jak na osobę zagubioną w życiu, mającą problemy psychologiczne i żyjącą w stresie.

Gdy człowiek jest w stresie, to napięte są przede wszystkim jego nerwy. A ponieważ nasz organizm funkcjonuje dzięki energii, każde napięcie powoduje zakłócenie jej przepływu. Te blokady umiejscawiają się w tzw. centrach energetycznych :czakrach. Siedem głównych czakr jest przyporządkowanych głównym organom wydzielania dokrewnego które dostarczają organizmowi hormony. Zaburzenia w wydzielaniu hormonów powodują zakłócenia w pracy narządów a co za tym idzie organizm zaczyna chorować.

Pierwszy krok do Uzdrowienia.

Pierwszy i najważniejszy krok to doświadczenie odnowionego stanu bycia Świadomym Istnienia. W stan ten głębokiej wewnętrznej ciszy, spokoju i stabilności wprowadzam drogą bezpośredniego przekazu , nie wywołując przy tymuczucia zależności.

 Gdy człowiek dochodzi do równowagi energetycznej może zacząć skuteczniej pracować z emocjami, lękami a to one są główną przyczyną naszych problemów zdrowotnych.

Emocje same w sobie nie są czymś złym, one nam tylko pokazują jak duże pokłady lęku są w nas. Dlatego gdy po energetyzowaniu człowiek nie pracuje z sobą ,ze swoimi emocjami, to zaburzenie może powrócić.

I tu żeby trwale pomóc osobie w rozwiązaniu jej problemów psychologicznych i pozbyć się strachu stosuję TERAPIĘ UWAŻNOŚCI.

Terapia ta nie opiera się na analizowaniu przeszłości, na poszukiwaniu w niej wyjaśnień dzisiejszych problemów, uciekaniu od słabości. A wręcz przeciwnie uczy obserwacji swoich emocji, ycia z nimi, bez opisu ,bez reagowania. Dzięki temu poznajemy nasz potencjał i przejdziemy rzeczywistą transformację.

Duma,zazdrość,pożądanie,gniew są to emocje naturalne, my dopisując im własną historię dajemy im się ponosić, a można ich używać zamiast jedynie przeżywać. Ażeby to się stało musimy przestać się utożsamiać z naszym ego, z poczuciem siebie. Jesteśmy czymś więcej niż tylko tym ciałem, tym umysłem, jesteśmy świadomością, potencjałem. Gdy nasze własności duchowe ukażą się poprzez ciało i umysł, będziemy zdolni do życia w szczęściu.

Przekazuję metody pracy z emocjami, tak ,żeby każdy mógł sam w domu pracować ze swoimi lękami. Uczę medytacji ,gdyż jest to najskuteczniejsze ćwiczenie do nauki uważności.A umiejętność bycia tu i teraz, jest drogą która prowadzi nas do spokoju naszego umysłu.

Medytacja uczy dystansu do świata zewnętrznego ,a skupienie się na oddechu w czasie medytacji pokazuje nietrwałość i przemijalność tego świata , jak przemijalność tegoż oddechu.

Medytacja uczy być tu i teraz , uczy świadomego życia ,bez oceniania i bez pożądania.

Moja metoda jest skuteczna również w niesieniu pomocy osobom uzależnienionym (gdy sami tego pragną) i, szczególnie, współuzależnionym.

Każde uzależnienie jest ucieczką przed samym sobą , przed spojrzeniem sobie na „trzeźwo” w twarz. Nie problemem jest uzależniacz (np. Alkohol) tylko nieumiejętność pracy ze swoim lękiem. Pomagam rozwiązać te problemy , przy współudziale osoby uzależnionej.

.

Stany psychiczne są surową energią ,to my ją przetwarzamy, myśląc negatywnie o innych ludziach i o świecie, tworzymy emocje gniewu,pożądania,zazdrości. A w momencie gdy wytworzymy w sobie wiele pozytywnych wrażeń , pozytywna energia miłości rozluźni napięcia i stan zdrowia będzie w naszych rękach.

 

Kontakt
Arkadiusz Kościuch
Adres: Opole
E-Mail: k_arkady@vp.pl
Telefon: 796-230-366
Skype: rangzen108
GG: 5422069

 

bioenergoterapia klasyczna- – to diagnozowanie i lokalizacja zaburzeń energetycznych oraz likwidacja tych zaburzeń poprzez oczyszczanie, doenergetyzowanie, usprawnianie przepływu energii i wyrównanie potencjału biopola. Współczesny bioterapeuta posiada wiedzę o anatomii człowieka oraz zna przyczyny chorób, przebieg oraz procesy, jakie zachodzą przy leczeniu tradycyjnym. Wiedza ta pozwala na bioterapeutyczne przyśpieszenie naturalnych procesów dochodzenia do zdrowia.

Komentarze

Najnowsze komentarze

  Kategorie

  Terminy Warsztatów

  październik 2022
  P W Ś C P S N
  « lis    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31